KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12735169

nr 1273 5169

Ruth Goldmann-Grosin

(f. 1941), Sverige

Färgetsning, Danslåt. Signerad, daterad -76, numrerad 142/250. Motivet: 30x35 cm

Ruth Goldmann-Grosin, svensk målare och grafiker född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:08:18

1/9 11:05:42 1      Vinnande bud

Ruth Goldmann-Grosin

Läs mer om Ruth Goldmann-Grosin